JAKUB KOWALEWICZ ZAWALCZY W SZWAJCARII

Dwudziestego ósmego maja w Szwajcarii, na gali Hit-FC, swoją kolejną walkę stoczy Jakub Kowalewicz, który stanie przed ciekawym wyzwaniem, jakim będzie Antony Dizy. Kuba ma już zaplanowaną walkę na drugiej edycji gali WCA Fight Night, choć nie wiemy jeszcze, czy jest ona aktualna. Kowalewicz ma złą serię, w ostatniej chwili wystąpił na ACB 19, wtedy w pierwszej rundzie poddał go talent Rosji Oli Bagov. W kolejnej walce, w Międychodzie po decyzji sędziów przegrał z Bartłomiejem Kurczewskim.

Francuz zaczął od pięciu zwycięstw głównie w federacji SHC, i co ciekawe, tylko jeden raz wyszedł poza pierwszą rundę, ta walka zakończyła się na punkty z Hyramem Rodriguzem. Następnie 'La Masse' wystąpił w Bellatorze, na 130 edycji po jednogłośnej decyzji sędziów zapewnił mu pierwszą porażkę w karierze Daron Caldwell. W ostatniej walce Dizy udanie wrócił w Finlandii, na punkty pokonując Patrika Pietilla.

W karcie walk tej gali zobaczymy dobrze znanego ze startów w organizacji KSW Vaso Bakocevica, który będzie chciał udanie wrócić po ostatniej niespodziewanej porażce przed czasem, na lokalnej gali w Serbii. W jednej z głównych walk tej gali zobaczymy starcie dwóch czołowych europejskich wojowników, jak Christana M'Pumbu i Denis Stojnic.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.