BELLATOR 156: DOUGLAS LIMA W ROZPISCE

Siedemnastego czerwca, w jednym z głównych pojedynków gali Bellator 156, zobaczymy byłego mistrza kategorii półśredniej Douglasa Lime. Brazylijczyk po rocznej przerwie zawalczy z Chidim Njokuanim.

'The Phenom' po porażce z niepokonanym Benem Askrenem odnotowywał same świetne występy, m.in. przed czasem kończąc niedoszłego rywala Borysa Mańkowskiego Michaila Tsareva, czy Bena Saundersa, który aktualnie swoje walki toczy w UFC. W ostatniej walce Douglas stracił tytuł mistrzowski na Bellator 140, po 5 rundach po jednogłośnej decyzji sędziów przegrał z solidnym Andreyem Koreshkovem. Od tego czasu miał długą przerwę.

'Chidi Bang Bang' aktualnie ma bardzo dobrą passę, głównie tocząc swoje pojedynki w federacji RFA, gdzie był mistrzem. Njokuani w poprzednim roku zaczął od dwóch starć 5-rundowych, zdobywając pas w federacji RFA, po zwycięstwie nad Gilbertem Smithem. Następnie zdobył tytuł organizacji TPF, po niejednogłośnej decyzji sędziów w starciu z Maxem Griffinem. W ostatniej walce Chidi zadebiutował w Bellatorze, na ich 146 edycji. Po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Ricky Raineya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.