DSF KC 7: RADOSŁAW PACZUSKI va PAWEŁ GIERZYŃSKI

23 kwietnia bieżącego roku, federacja DSF Kickboxing Challenge zaprasza na kolejną, siódmą już galę kickboxingu. Wielkie święto sportów uderzanych odbędzie się na warszawskim Bemowie, tym razem w formie rywalizacji zawodników polskich z litewskimi. W walce wieczoru gali, członek DSF Kickboxing Team Radosław Paczuski zmierzy się z Pawłem Gierzyńskim, który trenuje w Stołecznym klubie Palestra. Stawką tego pojedynku będzie tytuł mistrzowski federacji DSF Kickboxing Challenge K-1 w dywizji do 81 kg.

- Jestem w końcowej fazie przygotowań, trenuję pod okiem mojego brata, Kamila. - Mówi Radosław Paczuski, który przygotowuje się w klubie UNIQ Fight Club. - Zostało jeszcze kilka treningów z akcentem na szybkość, potem już tylko odpoczynek i ładowanie energii. Cieszę się z powrotu na zawodowy ring, czuję wielki głód walki, i wilczy głód zwycięstwa. Nie mogę się doczekać 23-go kwietnia. Gala zapowiada się bardzo ciekawie. - Kończy Paczuski.

- Trenuję z kolegami z klubu, pomagali mi oni na każdym etapie moich przygotowań. Moimi partnerami są Wojtek Kosowski, Tomasz Kowalski i Bartek Dołbień. Kończę powoli treningi, a w sobotę czeka mnie walka. Bardzo fajny jest pomysł, aby gala przyjęła charakter meczu międzypaństwowego, myślę że to dobry kierunek rozwoju federacji. - Mówi Paweł Gierzyński, który w klubie Palestra Warszawa trenuje pod okiem Łukasza Roli. - Zostało kilka dni, najważniejsza teraz dla mnie jest koncentracja przed walką. Dam z siebie wszystko. - Zapewnia Gierzyński.

Wszystkich kibiców, którzy chcą zobaczyć zmagania kickboxerów na żywo, zapraszamy na Halę Sportową przy ul. Obrońców Tobruku 40, w Warszawie. Bilety są do nabycia w trzech grupach cenowych: trybuny (50 zł), płyta (99 zł) oraz w pobliżu ringu (200 zł). Zachęcamy do zakupu biletów na galę DSF Kickboxing Challenge 7 za pośrednictwem platformy ebilet.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.