DSF KC 7: RADOSŁAW PACZUSKI va PAWEŁ GIERZYŃSKI

Redakcja, Informacja własna

2016-04-21

23 kwietnia bieżącego roku, federacja DSF Kickboxing Challenge zaprasza na kolejną, siódmą już galę kickboxingu. Wielkie święto sportów uderzanych odbędzie się na warszawskim Bemowie, tym razem w formie rywalizacji zawodników polskich z litewskimi. W walce wieczoru gali, członek DSF Kickboxing Team Radosław Paczuski zmierzy się z Pawłem Gierzyńskim, który trenuje w Stołecznym klubie Palestra. Stawką tego pojedynku będzie tytuł mistrzowski federacji DSF Kickboxing Challenge K-1 w dywizji do 81 kg.

- Jestem w końcowej fazie przygotowań, trenuję pod okiem mojego brata, Kamila. - Mówi Radosław Paczuski, który przygotowuje się w klubie UNIQ Fight Club. - Zostało jeszcze kilka treningów z akcentem na szybkość, potem już tylko odpoczynek i ładowanie energii. Cieszę się z powrotu na zawodowy ring, czuję wielki głód walki, i wilczy głód zwycięstwa. Nie mogę się doczekać 23-go kwietnia. Gala zapowiada się bardzo ciekawie. - Kończy Paczuski.

- Trenuję z kolegami z klubu, pomagali mi oni na każdym etapie moich przygotowań. Moimi partnerami są Wojtek Kosowski, Tomasz Kowalski i Bartek Dołbień. Kończę powoli treningi, a w sobotę czeka mnie walka. Bardzo fajny jest pomysł, aby gala przyjęła charakter meczu międzypaństwowego, myślę że to dobry kierunek rozwoju federacji. - Mówi Paweł Gierzyński, który w klubie Palestra Warszawa trenuje pod okiem Łukasza Roli. - Zostało kilka dni, najważniejsza teraz dla mnie jest koncentracja przed walką. Dam z siebie wszystko. - Zapewnia Gierzyński.

Wszystkich kibiców, którzy chcą zobaczyć zmagania kickboxerów na żywo, zapraszamy na Halę Sportową przy ul. Obrońców Tobruku 40, w Warszawie. Bilety są do nabycia w trzech grupach cenowych: trybuny (50 zł), płyta (99 zł) oraz w pobliżu ringu (200 zł). Zachęcamy do zakupu biletów na galę DSF Kickboxing Challenge 7 za pośrednictwem platformy ebilet.pl.