SLUGFEST 7 PRZED WAKACJAMI

Miło nam ogłosić, że siódma gala spod szyldu Slugfest odbędzie się w sobotę 4 czerwca w Trzemesznie. Będzie to organizacji powrót do tamtejszej hali OSiRu.

Po ubiegłorocznym sukcesie gali Slugfest 3, zorganizowanie w tym samym miejscu kolejnej było tylko kwestią czasu. Kibicom zafundowano nie tylko widowiskowe walki, ale też wielu gości specjalnych. Na trybunach była nie tylko wtedy mistrzyni KSW a obecnie zawodniczka UFC Karolina Kowalkiewicz, ale również inni zawodnicy najlepszej organizacji na świecie: Bartosz „The Butcher” Fabiński, Izabela Badurek oraz mistrz wagi ciężkiej organizacji M-1 – Marcin Tybura.

Zachwytu nad galą w Trzemesznie nie krył jeden z najbardziej barwnych niegdyś zawodników UFC, a dziś komentator i dziennikarz – Dan Hardy, który od odwiedzin na Slugfest 3 zaczął cieszący się ogromną popularnością dokument „UFC: Stories from Poland”.

Sportowo również było bardzo dobrze. Po tej gali Emil Różewski z Warszawy, który wygrał walkę wieczoru podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Absolute Championship Berkut, krakowianin Rafał Czechowski umocnił się w ścisłej czołówce wagi koguciej w Polsce a kilka miesięcy po gali – Tomasza Terlikowskiego z Konina mogliśmy oglądać na bardzo mocjo obsadzonej gali Incredible Fighting Night.

W pierwszy weekend czerwca znów chcemy zaprosić kibiców na pięć amatorskich i tyle samo zawodowych pojedynków. To daje nam możliwość promowania lokalnych talentów oraz pokazania tych, których nazwiska w tym sporcie już coś znaczą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.