BELLATOR 185: GALA W ANGLII POTWIERDZONA

Gala Bellator 158odbędzie się szesnastego lipca w Anglii, co potwierdza wcześniejsze zapowiedzi. Kibice zobaczą dwa rewanże, które będą głównymi pojedynkami tej gali w hali O2 Arena.

Choć uliczny fighter wpadł na dopingu, to dostanie on szansę w walce wieczoru, aby zrewanżować się w starciu z Jamesem Thompsonem, znanym w naszym kraju z walk w organizacji KSW. Kevin Ferguson wrócił udanie w poprzednim roku, kończąc przed czasem Kena Shamrocka i po kontrowersyjnym pojedynku pokonując Dadę 5000, jednak ta walka została zmieniona na NC. Zawodnik publiczności miał dobrą serię po startach w Polsce, zaliczył też zwycięstwa w Indiach, czy w swoim kraju. Thompson teraz jednak ma złą passę, w rewanżu szybko przegrał po kontuzji z Bobym Lashleyem oraz niespodziewanie w Japonii na gali Rizin z Tsuyoshi Kosaką. Przypomnijmy, że ich pierwsza walka miała miejsce w roku 2008, kiedy to Kimbo wygrał przed czasem na gali EliteXC.

Do wyczekiwanego rewanżu dojdzie w kategorii półśredniej, w klatce spotkają sie Paul Daley oraz Josh Koscheck. Wcześniej na gali UFC w roku 2010 zawodnik z Wielkiej Brytanii przegrał po decyzji sędziów. Aktualnie Paul przeplata udane starty w organizacji Bellator ze startami w formule K-1, w której także odnosi sukcesy. 'Kos' znany jest jako czołówka na świecie jeżeli chodzi o tą kategorie wagową, został zwolniony po pięciu porażkach w karierze. Koscheck miał się już w tym roku pojawić w oktagonie Bellatora, jednak z powodu kontuzji wypadł z walki z Mattem Secorem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.