JUBILEUSZ LIGI B-FIGHT 7 MAJA

W sobotę 7 maja w Warszawie odbędzie się jubileuszowa 10. edycja Ligi B-Fight, promowanej przez Bałtycką Federację Sztuk Walki (BMAF), Złotkowski Team oraz Polski Związek Kickboxingu. Impreza odbędzie się w hali OSiR dzielnicy Warszawa Targówek przy ul. Ossowskiego 25.

Jest to już 10. jubileuszowa edycja Ligi B-Fight, na której walczy wielu doskonałych zawodników. Podczas ostatniej edycji w ringu można było zobaczyć min. zawodnika związanego z zawodową organizacją DSF Kickboxing Challenge oraz reprezentanta Polski w kickboxingu, Jana Lodzika. Ponadto na imprezę zjeżdżają  przedstawiciele najlepszych okolicznych klubów i można zobaczyć naprawdę wiele ciekawych walk. Warto wspomnieć, że częstymi gośćmi są zawodnicy warszawskiego klubu Muay Thai i Kickboxingu, Palestra oraz poczynającego sobie coraz śmielej na warszawskiej mapie sportów walki, Uniq Fight Club.

Dziesiąta edycja jest jubileuszowa w wymiarze symbolicznym. Główny organizator imprezy, Artur Zając przekazał nam, że nie będzie szczególnych obchodów jubileuszu organizacji i najważniejsi pozostają dla niej fighterzy, którzy występują na ringu. Zapraszamy więc nie tylko zawodników, ale również fanów spragnionych wydarzeń sportów walki, których w Warszawie jest jak na lekarstwo. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.