BELLATOR 158: DWIE WALKI W ROZPISCE

Dwa nowe ciekawe zestawienia, w których zobaczymy zawodników publiczności, zostały dopisane do rozpiski Bellator 158, która siedemnastego lipca odbędzie się w Londynie.

W kategorii półśredniej duży krok do walki o tytuł zrobi niepokonany Michael Page, zaskakujący swoim stylem. Tym razem podejmie doświadczonego Fernando Gonzaleza. 'Venom' w poprzednim roku zaliczył dwa zwycięstwa, w pierwszych rundach uderzeniami stopując doświadczonego Rudy Bearsa oraz Charlie Ontiverosa. W ostatnim starciu zawodnik z klubu London Shootfighters wystąpił nie tak dawno, bo na Bellator 153, wtedy bez problemów poddał Jeremie Hollowaya. "The Menifee Maniac" próbuje swoich sił także w K-1 lecz najlepszą formę w ostatnim czasie pokazuje po przejściu do Bellatora, nie notując tam żadnej porażki w MMA. Gonzalez w poprzednim roku zaliczył ważną wygraną na punkty z Mariusem Zaromskisem, następnie poddał w trzeciej rundzie Curtisa Millendera, a na koniec wystąpił na specjalnej gali 'Dynamite', gdzie na zasadach kickboxingu musiał uznać wyższość Paula Daleya po decyzji sędziów. Ostatni start Fernando to zwycięstwo po niejednogłośnej decyzji sędziów w trudnym starciu z Gilbertem Smithem na Bellator 151.

W wadze półciężkiej kolejnym zawodnikiem publiczności będzie Linton Vassell, zmierzy się on z Francisem Carmontem. Fighter z Wielkiej Brytanii po porażce na punkty z Muhammedem Lawale,m zaliczył już udany start. Vassell po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał byłego mistrza Emanuela Newtona na 149 edycji. Francuz ma za sobą już trzy starty w organizacji Bellator. Zaczął on od zwycięstw na punkty z Guilherme Vianą i Anthony Ruizem. W ostatnim starciu Carmont wystąpił w turnieju, jednak odpadł już w pierwszym starciu, bo w pierwszej rundzie uderzeniami zastopował go Phil Davis, jeden z najlepszych półciężkich na świecie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.