UFC 200: POZNALIŚMY NOWĄ WALKĘ WIECZORU

Dziewiątego lipca w Las Vegas odbędzie się jubileuszowa gala UFC 200, a do rozpiski została dodana kolejna walka o tytuł mistrzowski. W walce wieczoru nie zobaczymy ani Conora McGregora, ani Nate Diaza, który nie chciał z nikim innym walczyć, i wyjechał na wakacje. W głównym pojedynku tego wieczoru zobaczymy rewanżowe starcie w wadze półciężkiej, pomiędzy Danielem Cormierem, a Jonem Jonesem. Będzie to druga próba doprowadzenia do ich starcia, po tym jak po kontuzji 'DC' wypadł z karty walk UFC 197.

Cormier zdobył tytuł poddając w trzeciej rundzie mocnego Anthony Johnsona, a następnie obronił go po 5-rundowej wojnie, wypunktował wtedy Alexandra Gustafssona. 'Bones' po zwycięstwie nad medalistą olimpijskim miał problemy z prawem, został pozbawiony tytułu. Jednak Jones na niedawnej gali UFC 197 wywalczył tymczasowy tytuł, na punkty pokonując Ovince St. Preuxa.

Po zapowiedzianej już oficjalnie rewanżowej walce wypowiedział się Daniel Cormier, który stwierdził, że będzie to dla niego spacerek, po tym co zobaczył na ostatniej walce Jona Jonsa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.