SLAVA REPUBLIC 1: JACEK ADAMCZYK PEWNIE WYGRYWA

W kolejnym pojedynku zawodowym na gali Slava Republic 1 w Bojanie, swoje ważne zwycięstwo odnotował zawodnik publiczności Jacek Adamczyk, który pewnie na punkty pokonał Łukasza Borowskiego. Można spokojnie powiedzieć, że młodość wygrała z doświadczeniem. Dla zawodnika z Obornik Śląskich była to kolejna porażka z rzędu, jednak nawet jeżeli widzimy go na większych galach, daje z siebie wszystko.

1 runda: Adamczyk zaczął ospale, lecz miał też swoje momenty, w tej rundzie jednak widoczny był duży stres tego zawodnika. Borowski wygrał rundę, wyglądał lepiej boksersko i dołączył do tego niskie kopnięcia. Końcówka należała także do zawodnika z Obornik Śląskich, kiedy trafił rywala i miał go w parterze, jednak nie wykorzystał okazji.

2 runda: Choć Łukasz lepiej wyglądał w wymianach, to w połowie rundy był już bardzo zmęczony i jego ciosy nie były już tak dokładne. Tym razem to Adamczyk korzystał z licznych niskich kopnięć. Widzieliśmy także klincz, w którym Adamczyk trafiał mocnymi kolanami i obalił. Z góry trafiał wielokrotnie łokciami.

3 runda: Coraz większe szkody robiły niskie kopnięcia, co było widać po Borowskim. Po chwili Jacek obalił i kontrolował rywala, mocno trafiał. jednak wszystko przetrwał doświadczony Łukasz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.