SLAVA REPUBLIC 1: ŚWIETNY START KACPRA FORMELI

Kolejny zawodnik publiczności pokazuje się świetnie na gali Slava Republic 1 i zwycięża swoją walkę. Tym razem Kacper Formela i jego trzeci udany start zawodowy. Nie była to jednak łatwa przeprawa, bo dopiero pod koniec walki udało się skończyć przed czasem twardego Patryka Duńskiego.

1 runda:
Cała runda należała do zawodnika z klubu Mighty Bulls Gdynia, który trafiał zdecydowanie częściej i celniej. Mieliśmy także przerwy, ponieważ dwa razy przydarzyły się nieprzepisowe kopnięcia w krocze, po których musiał dojść do siebie zawodnik z Iławy.

2 runda:
Duński zaczął dochodzić do głosu, jednak nie robiło to dużego wrażenia na Kacprze. Było blisko jego zwycięstwa, miał także rywala na ziemi, jednak przetrwał to wszystko Patryk.

3 runda:
Oglądaliśmy podobną sytuację jak w poprzednich rundach, czyli pełną dominację zawodnika publiczności. ''Polish Machida'' trafił bardzo mocno, jednak wytrzymał to po raz kolejny zawodnik Arrachionu Iławy i zdobył jeszcze sprowadzenie. Na koniec rundy Formela miał już rywala pod siatką i skończył go bardzo efektownie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.