POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

Wiele się teraz mówi o spektakularnej ofercie KSW dla Conora McGregora, któremu zaoferowano 3 miliony dolarów za walkę z mistrzem KSW Arurem Sowińskim. Zapewne nie wszyscy kibice o tym wiedzą, szczególnie ci młodsi, dlatego warto im przedstawić pewną historię. W roku 2011 w Irlandii, na gali Celtic Gladiator, Artur Sowiński spotkał się z Conorem McGregorem. Tak, z tym Irlandczykiem, który teraz jest mistrzem UFC w kategorii piórkowej.

Conor nie był jeszcze tym samym zawodnikiem, ale już powoli pokazywał swoje świetne umiejętności w klatce. Przechodząc do samego pojedynku, 'Kornik' nie był dla niego łatwą przeprawą, choć walka zakończyła się przed czasem, to nasz reprezentant miał także swoje momenty. Choć wiemy, że to niemożliwe, to Artur Sowiński od razu podłapał informację o ofercie KSW dla Conora McGregora, jest oczywiście bardzo zdecydowany na rewanż z tym zawodnikiem.

Do sprawy od razu włączył się Marcin Wrzosek, który mówi mistrzowi KSW 'jeszcze nie uciekaj', bo chce się z nim wcześniej spotkać w klatce.

Przedstawiamy także nagranie walki, która mogła się podobać:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.