UFC 198: FRANCISCO TRINALDO Z KOLEJNĄ WYGRANĄ

Francisco Trinaldo znany w naszym kraju z walki z Piotrem Hallmannem odnotował kolejną ważną wygraną w największej federacji na świecie. Nie była to łatwa przeprawa jednak udało się dla zawodnika publiczności po jednogłośnej decyzji sędziów pokonać twardego Yancy Medeirosa.

1 runda:

Brazylijczyk na początku rundy obalił jednak tylko na chwilę. Mieliśmy klincz przez dłuższy czas tam obaj pracowali kolanami. Doszło do wymian w stójce tam zdecydowanie lepiej wyglądał Trinaldo trafiając ciosami oraz korzystając z niskich kopnięć. Pod koniec rundy Francisco zachwiał rywalem i tylko Medeiros wie jak wytrwał te mordercze ciosy do końca.

2 runda:

W tej odsłonie zaskoczył Yancy, który poczuł wiatr w żaglach. Po prostu częściej trafiał i korzystał z ciekawych technik jak obrotówka. Trinaldo próbował chociażby mocno trafić co mu się udawało jednak dalej Medeiros stał. Pod koniec rundy to Amerykanin rzucił rywala na deski jednak czasu było już za mało na większą pracę ciosami z góry.

3 runda:

Brazylijczyk wiedząc, że jest to ważna runda zaczął od wprowadzenia niskich kopnięć oraz uderzeń na tułów. "Massaranduba" po raz kolejny bardzo mocno trafił choć robił co mógł to nie mógł skończyć przed czasem twardego Medeirosa. W tej rundzie widzieliśmy egzekucje lecz Yancy chciał walczyć dalej choć chwiał się bardzo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.