FEN 12: BARTOSZ MUSZYŃSKI WYGRYWA PO BOJU

Jesteśmy już po batalii w formule K-1, kiedy to Bartosz Muszyński dopiero po dogrywce wygrał z solidnym Piotrem Rogoszem. Cała walka była wyrównana i każdą rundę było trudno punktować jednak dogrywka zdecydowała o cennym zwycięstwie Muszyńskiego. Bartosz ma już zaplanowaną walkę na ósmego października w Łotwie na gali Fight Arena.

1 runda:

Nie typowo rozpoczęła się ta walka od dwóch kopnięć w kroczę i po nich Rogosz miał odjęty punkt. Obaj na początku korzystali z niskich kopnięć i walka szła dobrze z obu stron jednak to Muszyński był celniejszy. Rogosz próbował trafić potężnym ciosem jednak to się nie udało.

2 runda:

Bartosz nawiązał przewagę jednak Piotr polował ciągle na mocne ciosy i próbował za wszelką cenne oddawać. Muszyński na pewno robił dużo kolanami, które występowały często po jego stronie.

3 runda:

Piotr od początku ruszył, bo wiedział, że jest to ważne starcie. Muszyński nawiązywał przewagę wysokimi kopnięciami. Na koniec mieliśmy dużo wymian jednak obaj starali się na wszystko odpowiadać zapewniając dla publiczności wiele emocji.

4 runda (Dogrywka):

Obaj mocno atakowali i od razu odpowiadali. Końcówka należała do Muszyńskiego, który był po prostu celniejszy co mu dało zwycięstwo po ciężkim boju.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.