FEN 12: PAWLAK ZASKAKUJĄCO PRZEGRYWA

Niestety główna karta gali FEN 12 zakończyła się zaskakującą porażką Pawła Pawlaka po całym dystansie z ciekawym Igorem Fernandesem. Widać było, że źle zadziałały kolejne zmiany Pawlaka. Tym samym nasz reprezentant nie udanie wraca po zwolnieniu z UFC, a jego rywal tak po długiej przerwie.

1 runda:

Pawlak mocno ruszył od początku trafiając ciosami czy to kapnięciami. Po chwili Brazylijczyk dążył do obalenia. Fernandes postawił na to wszystko jednak dwa razy sam lądował na ziemie i to nasz zawodnik był z góry. Brazylijczyk próbował założyć efektowną dźwignie na nogę jednak to się nie udało.

2 runda:

Pawlak próbował wprowadzić dystans i dobrze pracował kolanami na głowę. Fernandes w tej rundzie zaskoczył w stójce trafiając mocno ciosami. Choć Pawlak był raz z góry to Igor szybko wstał. Do tego Brazylijczyk pod koniec podkreślił zwycięstwo w tej rundzie na swoją korzyść efektownym sprowadzeniem.

3 runda:

Polak dobrze rozpoczął rundę jednak było widać, że opadł już z sił. Obaj dwa razy byli z góry jednak to Brazylijczyk umiał dłużej utrzymać walkę w parterze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.