TYSON FURY: BRIGGS BYŁ NIESAMOWITY, A MA 44 LATA

Na jednym z portali społecznościowych Tyson Fury (25-0, 18 KO) wyraził swoje pozytywne odczucia odnośnie sobotniej walki Shannona Briggsa (60-6-1, 53 KO), w której Amerykanin znokautował Emilio Ezequiela Zarate (20-17-3, 11 KO).

-Briggs był dziś niesamowity, miło się oglądało tę walkę, jest inspiracją, a ma 44 lata! - skomentował występ 'The Cannona' Brytyjczyk.

Fury cały czas przygotowuje się do lipcowego rewanżu z Władimirem Kliczko, którego stawką będą zdobyte w listopadzie ubiegłego roku przez 'Olbrzyma z Wilmslow' pasy WBO i WBA wagi ciężkiej. Jednocześnie dwumetrowiec z Wielkiej Brytanii nie zapomina o swoich kolegach 'po fachu' i uważnie śledzi każdą walkę na szczycie wagi ciężkiej.

Ostatnim razem nie oszczędzał w słowach, kiedy Anthony Joshua znokautował w drugiej rundzie Charlesa Martina i zdobył pas IBF wagi ciężkiej, który federacja ta odebrała właśnie Furemu. Miał czas na podjęcie decyzji o walce w obronie trofeum, jednak z uwagi na rewanż z Ukraińcem, zrezygnował z potyczki. Pas IBF został 'bezpański', a o jego posiadanie bój stoczyli wspomniany wyżej Charles Martin i Wiaczesław Głazkow. Kontuzja tego drugiego była przyczyną porażki, co za tym idzie – pas IBF dostał się w posiadanie Martina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.