AMANSIO PARASCHIV POTRENOWAŁ W KNOCKOUT GYM

Mistrz kickboxerskiej organizacji Superkombat, Amansio Paraschiv (1-0, 0 KO boks) przygotowuje się obecnie do pierwszej obrony swojego pasa w wadze średniej. Co ciekawe, rumuński fighter odwiedził warszawski klub Knockout Gym podczas przygotowań, gdzie pod okiem Fiodora Łapina szlifuje umiejętności bokserskie.

Paraschiv to 23-letni zawodnik, który sławę zdobył walcząc dla jednej z najlepszych europejskich organizacji kickboxingu, rumuńskiej federacji Superkombat. Rumun jest mistrzem dywizji średniej organizacji i niebawem czeka go rewanż z Cedricem Manhoefem, spokrewnionym z weteranem ringów MMA i K-1, Melvinem Manhoefem. Pierwsza ich walka zakończyła się remisem i teraz Paraschiv nie chce pozostawić złudzeń kto jest lepszym fighterem.

Rumun trenuje pod okiem Łapina i jak powiedział jest zainteresowany kontynuowaniem kariery bokserskiej, jednak jak na razie nie wie, kiedy i gdzie będzie kontynuował karierę pięściarza. Wiadomo natomiast, że boks zawodowy nie jest popularny w Rumunii, a dwaj najlepsi zawodnicy boksują w barwach Kanady. Młody tata, jakim jest Amnasio nie zamierza jednak emigrować do kraju klonowego liścia. Paraschiv ma bogatą karierę amatorską, jest sześciokrotnym mistrzem Rumunii jednak karierę pięściarską zakończył jako junior. Ma stoczone ok. 150 walk i ma ambicje, by rywalizować w gronie zawodowców w wadze do 69 kg.

Wydaje się więc, że Rumun przyleciał do Polski na testy przed ewentualnym zakontraktowaniem go jako pięściarza grupy Knockout Promotion. Być może jesienią będziemy mogli obserwować dynamicznego Rumuna podczas pojedynków bokserskich na największych polskich galach boksu zawodowego. Poniżej próbka umiejętności Rumuna z jednej z gal organizacji Superkombat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.