SPARTAN FIGHT 4: 6. SIEPRNIA W BIELSKO-BIAŁEJ

Emocje po Spartan Fight 3 już opadły, więc nadszedł czas na kolejną galę. Spartan Fight 4 odbedzie się 6 sierpnia w Bielsku-Białej, w hali przy ulicy Rychlińskiego 19, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa siatkarska drużyna BKS Stal Bielsko-Biała. Obiekt może pomieścić maksymalnie 1400 osób. W karcie walk zobaczymy oczywiście kolejny pojedynek w tej federacji chociażby ciekawego Radosława Tarnawy.

Federacja chce zaskoczyć najbliższym eventem i to robi, bo teraz oficjalnie informujemy o paru ciekawych zestawieniach, które zostały dodane do rozpiski i ciekawych nowych pozyskanych zawodników.

Pierwszą zakontraktowaną walką na gali Spartan Fight 4 jest pojedynek doświadczonego Ireneusza Cholewy (10-7-3) z chorwackim zawodnikiem Teo Radniciem (11-4). 35-letni Cholewa walczył na naszej drugiej gali, która odbyła się 12 marca w Chorzowie. Wtedy zmierzył sie z duzo młodszym Pawłem Brandysem. Pierwotnie ogłoszono zwycięstwo Brandysa, ale po protescie ekipy Irka werdykt zmieniono na remis. W ostatniej walce Irek wystąpił we Włoszech na gali Venator FC 3, gdzie w trzeciej rundzie zastopował go topowy zawodnik w Europie Jack Hermansson. Teraz jak przekonuje sam zawodnik nie będzie takich kontrowersji. Jego rywal to także doświadczony zawodnik, szykuje sie więc kawał dobrego MMA.

Możemy już oficjalnie potwierdzić, że Igor Michaliszyn i Piotr Wołowik wystąpią na gali Spartan Fight 4 w Bielsku-Białej. Dla Michaliszyna będzie to druga walka dla naszej federacji. Poprzednią stoczył na gali Spartan Fight 2 w Chorzowie. Wtedy to odprawił z kwitkiem Ukraińca Mikahito Hyelię, wykonując duszenie zza pleców. Drugim zawodnikiem Silesian Cage Club, który wystąi na naszej najbliższej gali jest Piotr Wołowik, dla którego będzie to debiut na Spartan Fight.

Mamy kolejnego zawodnika w karcie walk Spartan Fight 4. Serb Stefan Zvijer ma 24 lata i ma imponujący rekord 5-0. W kategorii półśredniej jest w tej chwili sklasyfikowany na 5 miejscu w swoim kraju. Jak do tej pory walczył tylko na Bałkanach, więc gala w Bielsku bedzie jego pierwszym zagranicznym występem. Wkrótce poinformujemy kto będzie jego rywalem, ale już możemy zdradzić, że bedzie to znane nazwisko!

Grono zagranicznych zawodników walczących dla naszej organizacji stale się powiększa. Kontrakt z federacją podpisał rosjanin Vitaly Shemetov - zawodnik kategorii 93kg. To 30-letni zawodnik, który ma imponującą serię 7 wygranych z rzędu, a jego ogólny rekord to 25-9. Stylem bazowym pochodzącego z Omska zawodnika jest Muay Thai i Sambo. Shemetov jest w kręgu zainteresowań federacji UFC i w niedalekiej przyszłości ma walczyć dla najlepszej organizacji na świecie. Zanim to jednak nastąpi Vitaly stoczy kilka pojedynków na naszych galach, co nas ogromnie cieszy. Rosjanin zawalczy na naszej najbliższej gali w Bielsku, o szczegółach poinformujemy wkrótce.

Boubacar Balde to doświadczony wojownik z Francji. Jego największymi atutami są siła ciosu i przygotowanie kondycyjne, które zawdzięcza niezwykle profesjonalnemu podejściu do sportu. "Blackout" w każdej chwili może posłać rywala na deski potężnym ciosem. Aż 9 ze swoich 11 wygranych kończył przed czasem, z czego 7 przez KO. Balde 14 maja wystąpił na gali WWFC na Ukrainie i wygrał przez TKO w drugiej rundzie, a jego rywalem był Yuri Gorbenko. To wszystko  sprawia, iż oczekujemy, że jego pojedynek będzie jednym z najciekawszych na całej gali Spartan Fight 4. Czy tak będzie przekonamy się już 6 sierpnia.

Poniżej prezentujemy krótki film przedstawiającego Boubacara Balde:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.