EFC 50: WALKA RAFAŁA HARATYKA POTWIERDZONA

Rafał Haratyk oficjalnie siedemnastego czerwca na EFC 50 wystąpi wysoko w rozpisce, w starciu z byłym mistrzem Michielem Oppermanem. Jak przyznał mam trener Damian Herczyk, jego podopieczny chciał stoczyć szybciej walkę, jednak dalej pozostaje pretendentem do tytułu, i po tej walce czeka go kolejna, tym razem o ważne trofeum.

Zawodnik z Bielska-Białej podpisał kontrakt z afrykańską federacją w roku poprzednim. W pierwszej rundzie poddał Kerona Daviesa i Warrena Alisona, co mu dało wysokie notowania w tej organizacji. W ostatniej walce Haratyk wystąpił na FEN 11, wtedy doszło do kontuzji oraz srogiej porażki z Marcinem Naruszczką.

"The Dark Horse" w swoim dorobku ma jedenaście zwycięstw i dziesięć porażek, to oznacza, że jest zdecydowanie bardziej doświadczony od rywala. Co ciekawe, ze swoich zwycięstw tylko dwa razy stawał do decyzji sędziów, pozostałe kończył przed czasem. Opperman po dwóch cennych zwycięstwach dostał szansę walki mistrzowskiej, jednak po 5 rundach na punkty przegrał z Liamem Clelandem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.