UFC HAMBURG: BILETY W SPRZEDAŻY

Bilety na pierwszą galę UFC w Hamburgu dostępne będą w sprzedaży od godziny 10:00 czasu polskiego w piątek, 27 maja, za pośrednictwem strony Eventim.de.

Wrześniowe wydarzenie będzie trzecim rokiem z rzędu, kiedy to UFC odwiedza Niemcy. Po galach w Berlinie w 2014 i 2015 roku, czas na pierwszą imprezę UFC w Hamburgu, który znany jest z przywiązania fanów do boksu. UFC pojawiło się w Niemczech również w 2009 i 2010 roku, kiedy to zorganizowało gale kolejno w Kolonii i Oberhausen.

James Elliott, Dyrektor Naczelny i Wiceprezydent UFC na obszarze EMEA, powiedział: “Wydarzenia w Niemczech wspierają działalność na wielu frontach. Dodatkowo mamy tam niesamowicie zafascynowanych sportem i dobrze poinformowanych fanów, a także fantastyczną sieć wspierających nas partnerów, takich jak Ran Fighting, Monster czy EA. Najbliższa gala będzie fantastyczna i wierzę, że bilety sprzedadzą się bardzo szybko, więc fani powinni zakupić je jak najszybciej, aby uniknąć rozczarowania.”

Menedżer Barclaycard Arena, Steve Schwenkglenks, powiedział: „Mieszane sztuki walki stają się coraz bardziej popularne w Niemczech. Kombinacja różnych dyscyplin jest bardzo ekscytująca i rozrywkowa dla fanów każdego sportu. Jesteśmy podekscytowani i dumni, że możemy powitać UFC po raz pierwszy w Hamburgu już 3 września. Barclaycard Arena widziała już wiele wydarzeń sportowych. Teraz jesteśmy szczęśliwi, że możemy gościć UFC Fight Night.”

Na początku tygodnia niemieccy zawodnicy, Nick Hein (13-2, 1 NC; reprezentujący Kolonię w Niemczech), Jarjis Danho (6-1, 1 NC; reprezentujący Nuremberg w Niemczech) oraz nowy nabytek organizacji Jessin Ayari pojawili się w Hamburgu w oczekiwaniu na ogłoszenie karty walk wrześniowej gali.

Hein powiedział: “To będzie zaszczyt, aby ponownie walczyć przez własną publicznością. Fani będą mieli możliwość zwiedzenia niesamowitego miasta, zobaczenia fantastycznego wydarzenia oraz poczucia całej atmosfery. Mam nadzieję, że znajdę się w karcie walk i jeśli tak będzie, to chcę aby wszyscy fani UFC z Niemiec zakupili bilety, aby wspierać mnie oraz innych zawodników.”

Bilety na UFC FIGHT NIGHT HAMBURG dostępne będą w sprzedaży od piątku, 27 maja, od godziny 10:00 czasu polskiego, w następujących cenach: P1 = €150, P2 = €105, P3 = €85, P4 = €55, P5 = €40.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.