UFN HAMBURG: DWIE WALKI W ROZPISCE

Dwa mocne starcia zostały dodane do rozpiski gali UFC Fight Night, która odbędzie się trzeciego października w Niemczech, a dokładniej w Hamburgu.

Andrei Arlovski vs Josh Barnett - Białorusin w tej walce będzie chciał przerwać złą passę, z ostatnich dwóch pojedynków. Andrei po 54 sekundach przegrał z Stipe Miocicia oraz w Holandii przed czasem pokonał go Alistair Overeem. Amerykanin po szybkiej porażce w UFC z Travisem Brownem wrócił po dwóch latach przerwy w poprzednim roku, w Japonii, gdzie pewnie po 5 rundach pokonał Roya Nelsona. W ostatnim pojedynku Josh na UFC on FOX 18 przegrał przez poddanie w drugiej rundzie z Benem Rothwellem.

Ryan Bader vs Ilir Latifi - Bader miał świetną passę pięciu zwycięstw z rzędu, pokonał chociażby Phila Davisa czy Rashada Evansa. W ostatniej walce Ryan stoczył ważną walkę, w niecałe dwie minuty przegrał po uderzeniach z mocnym Anthony Johnsonem. Dla Szweda będzie to wielka szansa i duży test, po kolejnych zwycięstwach. Latifi po porażce z Janem Błachowiczem, po 56 sekundach zastopował Hansa Stringera, a po 30 sekundach Seana O'Connella. W ostatnim pojedynku IIir pewnie na punkty pokonał Giana Villante.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.