KLUB WALKI GRAPPLER NA OBCHODACH MIASTA

Klub Walki Grappler Mińsk Mazowiecki brał udział w obchodach 595-lecia miasta Mińsk Mazowiecki w minioną sobotę. Zawodnicy i trenerzy zaprezentowali swoje umiejętności przed mieszkańcami miasta promując tym samym MMA i brazylijskie jiu jitsu w regionie.

Publiczność zobaczyła walkę pokazową w MMA pomiędzy dwoma młodymi zawodnikami Klubu Walki Grappler. Po nich na ringu pojawili się chwytacze, by w efektowny sposób przybliżyć piękno tego sportu. Trzeba przyznać, że pokazali efektowne starcie z mnóstwem prób poddań, ucieczek i obaleń. Na koniec wychowankowie Marcina Frankiewicza weszli na ring, by stoczyć pokazowy ‘pojedynek’ na makarony. Najmłodsi fighterzy w pełnym umundurowaniu okładali się gąbczastą pałką, ku uciesze obserwujących.

Przy okazji zapowiedziano kolejną galę Grappler Night, która odbędzie się 22 października w Mińsku Mazowieckim. Nie zdradzono jeszcze nazwisk zawodników, którzy mieliby się pojawić w ringu, ale organizatorzy będą pracować, by w walce wieczoru pojawił się zakontraktowany przez FEN miejscowy zawodnik Klubu Walki Grappler, Marcin Gałązka (4-1).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.