UFC: JACK HERMANSSON PODPISAŁ KONTRAKT

Utalentowany Norweg Jack Hermansson podpisał kontrakt z największą federacją na świecie, zaraz po kolejnym zwycięstwie. 'The Joker' wystąpi we wrześniu na gali UFC Fight Night 88 w Niemczech, a dokładniej w Hamburgu, gdzie w debiucie zmierzy się ze Scottem Askhamem.

Fighter z Oslo zapewnił sobie kontrakt ostatnimi zwycięstwami, kiedy poddał szybko byłego zawodnika UFC Karlosa Vemole i obronił pas Cage Warriors, przed czasem kończąc Alana Carlosa. To nie wszystko, w innych pojedynkach Hermansson walczył z naszymi reprezentantami, po decyzji sędziów zapewnił pierwszą porażkę w karierze Macieja Różańskiego, a na początku w trzeciej rundy zastopował Ireneusza Cholewę.

Fighter z Wielkiej Brytanii w swoim dorobku ma cztery walki, pojedynek ten będzie także kolejnym ważnym starciem, bo ma on w tej federacji równy rekord wygranych z porażkami. Po ostatniej porażce z Krzysztofem Jotko, po niejednogłośnej decyzji sędziów, zaliczył szybką wygraną w swoim kraju, kończąc pod koniec pierwszej rundy Chrisa Dempseya. Następnie miał on wystąpić na gali TUF 23, jednak ostatecznie nie będzie gotowy na ten termin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.