MARCIN LASOTA ZAPOWIADA POPRAWĘ

Marcin Lasota, jeden z najlepszych Polaków walczących w dywizji koguciej, ostatnio nie ma najlepszej passy, nie wychodzą mu starty w organizacji ACB, z którą związał się na dłużej. 'B.J.' jak napisał na swoim koncie społecznościowym, że wyjdzie do następnego starcia odmieniony, a w rękawie ma nowe asy. Jak podkreśla, cel jest tylko jeden, tytuł mocnej organizacji naszych sąsiadów.

Przedstawiamy cały wpis Marcina:

Siemano wszystkim!

Nie jestem z natury osobą wylewną.To też i mało jest mnie w mediach społecznościowych. Zawsze bardziej staram skupić się na treningu niż na bezsensownym gadaniu. Dużo myślałem ostatnio o swojej przyszlości i całym świecie MMA. Włączając własnie różnego rodzaju social media...

Wszystko zaczyna ewoluować. Często jest tak,że nie trzeba mieć dobrych umiejętnosci i rekordu,żeby się wybić. Zdarza się tak,że można byś słabym ale umieć sprzedać walke.

Ostatnie walki nie były dla mnie udane. Ale nie jestem osobą,która szuka wymówek. Tłumaczą się słabi. Postanowiłem jednak wyjść do Was ze swoimi przemysleniami. Fani to nie odłączna część tego sportu. Motywacja do ciężkiej pracy i cel dla którego również to robimy.Bądźcie pewni,że mam pare asów w rękawie,które niedługo z niego wyjme!

Spodziewajcie się B.J-a w nowym,lepszym wydaniu,którego będzie od teraz wszędzie pełno i który napewno będzie częsciej z Wami!

Tzw. B.J-a 2.0 ! 

Cel jest jeden: Pas ACB ! 

Pozdrawiam Fanów! - Marcin "BJ" Lasota

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.