UFC 200: BROCK LESNAR WRACA

Oficjalnie wraca do klatki były mistrz kategorii ciężkiej Brock Lesnar, który na jakiś czas porzucił starty w wrestlingu, czym zajmował się jeszcze przed przejściem do UFC. To nie koniec informacji, zawalczy on już na początku lipca, na jubileuszowej gali UFC 200, w starciu z mocnym strikerem Markiem Huntem. Jest to walka dla fanów, w zastępstwie za Nate'a Diaza, którego zobaczymy w innym terminie, w wyczekiwanym rewanżu.

Lesnar w ostatnich dwóch walkach przegrywał i po pięciu latach przerwy będzie chciał przerwać złą passę. Fighter z Webster stracił tytuł już pod koniec pierwszej rundy, został zdominowany przez Caina Velasqueza. W ostatniej walce Brock jeszcze szybciej przegrał, po mocnym kopnięciu na wątrobę z Alistairem Overeemem. Po tym pojedynku zapowiedział on koniec kariery, a jeszcze nie tak dawno mówiło się o jego powrocie, jednak były to tylko pragnienia fanów. Ale jak widać, doczekaliśmy się nawet 'niemożliwego'.

"The Super Samoan" w ostatnich swoich starciach przerwał złą passę dwóch porażek z rzędu, gdy toczył ważne pojedynki. Australijczyk potwierdził, że to nie koniec kariery i może jeszcze zaskoczyć mając 42-lata. Hunt w tych starciach w pierwszych rundach kończył Franka Mira i w rewanżu Antonio Silvę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.