UFC: CHRISTIAN COLOMBO PODPISAŁ KONTRAKT

Mamy kolejne wzmocnienie w kategorii ciężkiej największej federacji na świecie, zakontraktowany został ciekawy Chrstian Colombo. Duńczyk w swoim dorobku ma osiem zwycięstw i jedną porażkę, w tym tylko jedną walkę stoczył poza swoim krajem. Christian po dwóch szybkich zwycięstwach w karierze zaliczył pierwszą, i jedyną porażkę w rekordzie, z aktualnym zawodnikiem UFC Viktorem Pestą.

'Godzilla' w kolejnych walkach zaliczał już tylko zwycięstwa, pokonując chociażby naszego reprezentanta Wiesława Kwaśniewskiego, a po decyzjach sędziów męczył się z Bjornem Schmiedebergem czy Andreasem Kraniotakesem. W ostatnim pojedynku Colombo wystąpił w Japonii na gali Real 3, gdzie szybko przed czasem pokonał debiutującego Brazylijczyka.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że zawodnik z klubu CSA.dk zadebiutuje w UFC trzeciego września na gali w Hamburgu, gdzie miałby się zmierzyć z Jarijsem Danho, który udanie będzie chciał wrócić po pierwszej porażce w karierze, odniesionej z naszym reprezentantem Danielem Omielańczukiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.