SF 4: WALKA W WADZE CIĘŻKIEJ DODANA DO ROZPISKI

Starcia zawodników wagi ciężkiej są bardzo lubiane przez widzów. Ze względu na ogromną siłę ciosu, często kończą się one szybkimi nokautami. Dlatego też Spartan Fight zdecydowali się zakontraktować walkę 'ciężkich' na gali w Bielsku. Naprzeciw siebie staną Łukasz Ćwikła i Stanisław Khmilkovski. Będzie to jedna z pierwszych walk na gali, która odbędzie się 6 sierpnia.

Łukasz Ćwikła to zawodnik wagi ciężkiej, który w grudniu na gali w Niemieckim Wiener Neustad podczas Night of Wariors pokonał Hansa Lacknera, mistrza Świata amatorskiego MMA z 2014 roku. Zawodnik DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała wygrał przez TKO w pierwszej rundzie. Ćwikła mocnymi ciosami powalił rywala i dobił go w parterze. Łukasz ma spory potencjał i w przyszłości może sporo namieszać w polskiej hierarchii wagi ciężkiej.

Jego rywalem będzie Stanisław Khmilkovski, zawodnik Spartakusa Rzeszów. Występ na gali w Bielsku będzie jego 3 zawodowym pojedynkiem. Jak do tej pory występował na galach na Ukrainie i odniósł dwa zwycięstwa. 24-letni zawodnik stoczył też wiele amatorskich pojedynków.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.