FIGHT NIGHTS GLOBAL 50: KARTA WALK GOTOWA

Siedemnastego czerwca w Rosji odbędzie się jubileuszowa, hitowa gala Fight Nights Global 50. Teraz już mamy całą kartę walk, która zaskakuje mocnymi nazwiskami. W walce wieczoru legendarny Fedor Emelianenko stoczy swoją drugą walkę po powrocie, z niedawno zwolnionym z UFC Fabio Maldonado. Na gali zobaczymy innego ciężkiego, bardzo znanego na rosyjskiej scenie MMA. Mowa oczywiście o niepokonanym Vitaly Minakovie, który podejmie Petera Grahama, wracającego po udanych starciach w boksie.

Teraz mamy świetną informacje, bo w rozpisce tej gali zobaczymy naszego reprezentanta Mikołaja Różańskiego, który podejmie największe wyzwanie w swojej karierze, jakim będzie Vadim Nemkov. 'Miki' w poprzednim roku wrócił po trzyletniej przerwie. Wtedy Mikołaj zaczął od startu na Arenie Berserkerów 7, zastopował Pawła Małocha, a w ostatnim starciu wystąpił w Finlandii. Na gali Cage 33, w trzeciej odsłonie uderzeniami skończył zawodnika publiczności Saku Heikola. Rosjanin dysponujący ciężkim uderzeniem będzie chciał w tej walce przerwać złą passę dwóch porażek z rzędu. Vadim po świetnej walce w turnieju odpadł z powodu zmęczenia, w walce z Jiri Prochazką. W ostatniej walce, Nemkov niespodziewanie w kolejnym pojedynku w Japonii przegrał po niejednogłośnej decyzji sędziów z niepokonanym Karlem Albrektssonem.

To nie koniec dodanych ciekawych walk do tej mocnej rozpiski. W wadze ciężkiej, swoją trzecią walkę po powrocie stoczy zaskakujący Kirill Sidelnikov, który nie będzie miał łatwego zadania, bo naprzeciw stanie solidny Ruben Wolf. Wysoko w rozpisce zobaczymy w wadze średniej zawodnika publiczności Abusupyana Alikhanova, podejmie on dobrze znanego w naszym kraju Makhmuda Muradova. Kolejne starcie też będzie w kategorii królewskiej, w niej zobaczymy niepokonanego Sergeya Pavlovicha, w starciu z solidnym Chabanem Ka. Swoją kolejną walkę stoczy utalentowany Rasul Mirzaev, znany jako pogromca Sebastiana Romanowskiego. W kolejnej walce zawalczy z Dioginisem Souzą. W wadze średniej swoją wielką wartość po raz kolejny będzie chciał potwierdzić mocno bijący Anatoly Tokov, który spotka się z Serbem Vladimirem Filipovićem.

Warto także wspomnieć o innych ciekawych pojedynkach, dodanych do karty walk tej gali:

77 kg: Georgiy Kichigin (11-5) vs Vladimir Tyurin (3-1)
70 kg: Abdulla Dadaev (6-2) vs Jack McGann (9-2)
77 kg: Akhmet Aliev (12-4) vs Matej Truhan (9-4)
70 kg: Valentin Moldavsky (3-0) vs Daniel Dörrer (5-2)
77 kg: Vasiliy Zubkov (10-6) vs Sergey Tovkan (1-0)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.