DSF KC 8: MAKSYMILIAN BRATKOWICZ vs KEVIN BRICE

Odsłaniamy kolejne starcie kickboxerskiego meczu Polska vs. Niemcy. Rywalem Maksymiliana Bratkowicza będzie Niemiec Kevin Brice.

To będzie starcie dwóch debiutantów na gali DSF Kickboxing Challenge. Polak ma papiery na pokonanie rywala zza zachodniej granicy. Trenujący w Fight Gym Wrocław Polak to aktualny wicemistrz Polski w formule K-1 Rules. Bardzo chwali sobie pracę, jaką wykonuje z trenerami w swoim klubie.

- Trenuję pod okiem wybitnych szkoleniowców Rafała Petertila oraz Roberta Budy. Mam w klubie mnóstwo dobrych zawodników, którzy odnoszą sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, także mam z kim solidnie potrenować. Jestem w cyklu treningowym od bardzo dawna, dwa tygodnie temu zdobyłem vice-mistrzostwo Polski, więc skupiam się na tym aby podtrzymać swoją formę do gali DSF. - mówi wrocławianin, który zadebiutuje na gali DSF kickboxing Challenge.

Rywal Polaka, Kevin Brice jest przekonany, że to on z tego starcia wyjdzie zwycięsko.

- Cieszę się że będę walczył przed polską publicznością ale zapewniam, że zrobię wszystko by zwyciężyć. Wejdę do ringu jak mężczyzna, będę walczył jak mężczyzna i wyjdę jak mężczyzna. Jako Niemcy chcemy zdobyć puchar i pojechać z nim do domu.

- Jeśli chodzi o Brice to nie analizowaliśmy go specjalnie. Skupiam się na ogólnym przygotowaniu, a na rozpracowanie przeciwnika przyjdzie jeszcze czas. To mój pierwszy występ dla tej organizacji. DSF Kickboxing Challenge jest to prężnie rozwijająca się federacja, jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pokazać się przed szerszą publicznością. - kończy Maksymilian.

DSF Kickboxing Challenge 8 odbędzie się już 9 lipca w podwarszawskich Ząbkach. Główną atrakcją gali będzie międzypaństwowy mecz Polska vs. Niemcy, w którym biało- czerwonych barw bronić będą najlepsi polscy kickboxerzy: Dorota Godzina, Łukasz Wichowski, Radosław Paczuski. W walce wieczoru Jan ”Iron” Lodzik zmierzy się z bardzo doświadczonym i utytułowanym niemieckim zawodnikiem - Andrejem Bruhlem.

Transmisję z gali DSF Kickboxing Challenge 8 pokaże nsport+. Niebawem ruszy sprzedaż biletów na to unikalne wydarzenie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.