BOUBACAR BLADE O SWOICH NAJBLIŻSZYCH WALKACH

Przedstawiamy rozmowę z utalentowanym Boubacarem Bladem, który już w najbliższym czasie stoczy dwie ważne walki. Francuza czeka pierw druga walka w federacji Cage Warriors z niepokonanym do tej pory Darren Stewartem, a na koniec starcie u nas w naszym kraju. Na gali Spartan Fight 4 wysoko w rozpisce zmierzy się z ciekawym Vitaly Shemetovem.

'Blackout' w swoim dorobku ma jedenaście zwycięstw i osiem porażek, większość pojedynków kończy w świetny sposób, bo jest znany z nokautującego ciosu. Od początku ten zawodnik stawiał na mocnych rywali i udało mu się nieraz zaskoczyć, jak chociażby w roku 2012, kiedy pokonał utytułowanego Lucio Linharesa. Ostatnio Blade miał nie za dobrą passę, jednak poprawił to w ostatnich dwóch starciach, kiedy odprawiał po uderzeniach Panie Haraki w Szwajcarii oraz Yuri Gorbenko na Ukrainie.

- Cześć Boubacar. Jak się czujesz przed kolejną walką?
Boubacar Blade: Witam wszystkich i dziękuję za uwagę. Jestem w dobrej formie i nie mogę się doczekać, aby wykonać to, co do mnie należy.

- Pierw czeka cię walka na Cage Warriors, jak wyglądają przygotowania?
BB: Moja pierwsza walka odbędzie się ósmego lipca na Cage Warriors 77, miałem czas aby dobrze się przygotować. Trenuję dwa razy dziennie, technicznie i fizycznie.

- Na walkę w Polsce będziesz chciał tylko podtrzymać formę?
BB: Jak stoczę najbliższą walkę, wtedy będę wiedział więcej i skupię się na następnym etapie.

- Twoimi przeciwnikami będą Darren Stewart oraz Vitaly Shemetov. Co wiesz na ich temat?
BB: Steward jest młodym wojownikiem, ma duże umiejętności, jednak nie trafił do tej pory na takiego napastnika jak ja. Nie patrzyłem na drugiego dokładnie. Vitaly jest dobrym zawodnikiem, mój trener będzie go rozpracowywał.

- Pierwszy raz będziesz walczył w Polsce, cieszysz się z tego powodu? Co wiesz na temat naszego kraju?
BB: Wiem, że w Polsce istnieją duże organizacje, takie jak KSW. Dla mnie jest jedną z najlepszych na świecie. Publiczność idealna, tworzy klimat do walk w MMA.

- Ostatnie twoje dwie walki były udane. Powiedz coś więcej o tych startach.
BB: Moje ostatnie dwie walki były po osiemnastu miesiącach przerwy. Zacząłem od nowych przygotowań, od siłowni, chciałem zrobić dobrą wydajność. Niestety złamałem rękę po pierwszym pojedynku, ale jest już wszystko dobrze. Teraz będę chciał podtrzymać swoją dobra passę.

Rozmawiał Arkadiusz Hnida

Przedstawiamy również materiał promujący tego utalentowanego zawodnika:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.