BELLATOR 158: ŁUKASZ KLINGER PRZED WALKĄ ŻYCIA

Nasz reprezentant kategorii półciężkiej Łukasz Klinger walczący na Wyspach, stanie do pojedynku życia. Szesnastego lipca w Londynie odbędzie się gala Bellator 158, a z rozpiski wypadł Linton Vassell, który na ostatnich sparingach doznał poważnego rozcięcia. Doświadczony Francis Carmont pozostał bez rywala, a z tak wielkiej okazji skorzystał Łukasz, który już piętnastego lipca miał stoczyć walkę z Wojciechem Januszem, jednak teraz wykluczony jest z tego pojedynku. Czekamy na informacje, czy dla Wojtka zostanie znalezione zastępstwo.

Francuz po zwolnieniu z największej federacji na świecie, w której stoczył dziewięć pojedynków, podpisał kontrakt z czołową federacją Bellator. Carmont w pierwszych dwóch walkach pewnie wygrał na punkty, a w ostatniej szybko odpadł z turnieju, przegrywając już w pierwszej rundzie z Philem Davisem.

'Hitman' po porażce w Polsce w roku 2014 z Tomaszem Kondraciukiem, wrócił dopiero po roku czasu. Na gali ICE FC 10 zapewnił w pierwszej odsłonie pierwszą porażkę w rekordzie Andy Clampa. W ostatniej walce Klinger wystąpił w Bułgarii na gali Max Fight 38, bijąc się w nie swojej wadze, podjął wyzwanie w formie doświadczonego Atanasa Djambazova. Zawodnik publiczności, mający pojedynki w federacji Bellator, potrzebował 15 sekund aby znokautować Łukasza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.