UFC 200: SAGE NORTHCUTT WYGRYWA PO PROBLEMACH

Sage Northcutt duży talent kategorii lekkiej nie zachwycił po problemach pokonując na punkty Enrique Marina. Choć wiele osób mówi, że Amerykanin będzie czołówką już za jakiś czas to nic dobrego nie wróżyła ta walka. Tym samym ''Super'' udanie wraca po pierwszej porażce w karierze.

1 runda:

Sage od początku ruszył z mocnymi ciosami oraz wszelakimi kopnięciami. Dobrym pomysłem były wysokie kopnięcia, które robiły szkody. Hiszpan zdobył sprowadzenie jednak rywal od razu próbował zaskoczyć gilotyną oraz skrętówką. Marin nie chciał być gorszy i też poszedł po skrętówkę jednak był to błąd, bo Sage miał zaraz jego plecy i tam był bliski zapięcia duszenia. Northcutt próbował obalić jednak na to był przygotowany oponent.

2 runda:

Amerykanin dobrze rozpoczął zdecydowanie trafiając i po chwili szedł w nogi jednak sam wylądował na plecach. Hiszpan był blisko sensacji mając dobrze zrobioną blache i kimurę jednak charakter wykazał jego przeciwnik.

3 runda:

Marin od początku próbował obalić co mu się udawało jednak tam nic nie potrafił zrobić. Sage dobrze rozbił rywala łokciami do tego na koniec rundy zrobił świetny ''słip'' i był z góry.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.