PLMMA WARSZAWA: MATT HORWICH RYWALEM NARUSZCZKI

Czwartego listopada odbędzie się hitowa gala PLMMA, a teraz poznaliśmy przeciwnika Marcina Naruszczki, który stanie do trzeciej obrony tytułu kategorii średniej. Federacja mogła zaskoczyć, bo będzie nim Matt Horwich, zawodnik z bogatą karierą i dużym dorobkiem. Amerykanin w naszym kraju znany jest bardzo dobrze z wielu pojedynków w federacji KSW, teraz pozyskał go Mirosław Okniński.

'Suave' w roku 2013 stoczył ostatnią walkę w największej federacji w Polsce, po dość kontrowersyjnej decyzji sędziów przegrał z Piotrem Strusem. Po tej walce długo go nigdzie nie widzieliśmy, aż w poprzednim roku wrócił po dwóch latach przerwy na gali w Korei Top FC 9. Tam wyglądał naprawdę nieciekawie, zawodnik publiczności Jae Young Kim potrzebował zaledwie 31 sekund na zastopowanie tego cenionego fightera.

Naruszczka w tym roku stoczył już trzy walki, zaczęło się od pierwszej obrony, gdy po decyzji sędziów pokonał powracającego Krzysztofa Sadeckiego, a następnie świetnie zadebiutował w FEN, kończąc w efektowny sposób Rafała Haratyka. Marcin w ostatnim pojedynku wystąpił w Łomiankach, na hitowej gali PLMMA/Nastula Club 1, w rewanżu pewnie na punkty pokonując Pawła Brandysa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.