PLMMA WARSZAWA: KOLEJNE ZESTAWIENIA W ROZPISCE

Kolejne nazwiska i kolejne zestawienia zostały dodane do rozpiski hitowej gali PLMMA, która odbędzie się czwartego listopada na warszawskim Torwarze.

W wadze półciężkiej dojdzie do rewanżu Adama Oknińskiego z Krzysztofem Pietraszkiem, który w pierwszej walce zaskoczył wielu. Adam po dwóch zwycięstwach przed czasem pokonał Mirosława Adamowa i Wojciech Balejko, miał problemy z kontuzjami, a kiedy było już wszystko w prządku, nie było zawodników, którzy podjęliby z nim walkę. Aż udało się, Okniński wystąpił na Boxing Night 11, ostatecznie zmierzył się z Ełczaninem, który zdemolował go po 50 sekundach. Z ostatnich jedenastu walk Pietraszka, była to jedyna wygrana, więc to może siedzieć w głowie dla Adama, który na pewno jest bardzo mocno zmotywowany do tego rewanżu. Po tej walce 'Chińczyk' stoczył kolejne walki, błyskawicznie przegrywając po 30 sekundach z Rafałem Lewoniem oraz na ACB 29 w pierwszej rundzie z Wojciechem Orłowskim. W ostatniej walce Pietraszek kolejny raz uratował rozpiskę i stawił się na walkę na FEN 11, przegrywając przed czasem z lokalną gwiazdą Igorem Kołacinem.

Piotr Kalenik oraz Przemysław Nyga spotkają się w wadze półciężkiej, w walce o tytuł federacji. Fighter z Vale Tudo Białystok po ostatniej porażce przed czasem z Pawłem Brandysem zaliczył kolejne dwa zwycięstwa. Piotr przed własną publicznością męczył się, ale wypracował pewną wygraną na punkty z Michałem Patanem, a w ostatniej walce na gali East Side Fight 2 poddał w pierwszej rundzie Białorusina Nikolaia Boyarchuka. Nyga zaczął karierę w roku 2013, szybko kończąc Mateusza Kulińskiego oraz przegrywając w drugiej rundzie po uderzeniach w starciu z Jędrzejem Maćkowiakiem. Po dwóch latach przerwy wrócił, przegrywając na szóstej edycji Gali Sportów Walki w Międzychodzie przed czasem z Pawłem Okońskim. W ostatniej walce zawodnik z Czerwonego Smoka wystąpił na gali Sportów Walki 11: Śrem Fight Night, w pierwszej rundzie pokonał Łukasza Ulińskiego.

W kategorii średniej Wojciech Orłowski nie będzie miał łatwego zadania, bo tym razem przed nim stanie solidny Dawid Drobina. 'Dżentelmen' wrócił w poprzednim roku i poprawił zdecydowanie swój rekord, choć pierwsza walka w Hiszpanii z Danielem Palmo Diazem zakończyła się decyzją NC. Kolejne trzy walki Wojtka to zwycięstwa, zaczęło się od startu w największej organizacji w ciepłym kraju AFL 7, zastopował zawodnika publiczności Jordi Vinyalsa. Kolejne walki to zwycięstwo z Krzysztofem Pietraszkiem na gali ACB w Warszawie oraz efektowne skończenie po 20 sekundach na gali w Łomiankach Pawła Bolanowskiego. Dawid w poprzednim roku wrócił po dwóch latach przerwy, pokonując przed czasem Mateusza Pogudza, a w następnej walce dostał szansę wywalczenia pasa PLMMA. W tym pojedynku Drobina przegrał pewnie na punkty z Mateuszem Strzelczykiem. Ostatnio miał on też zawalczyć z Pawłem Kiełkiem na FEN 12, jednak tuż przed galą się rozchorował i nie było szans na to, że wyjdzie on do klatkoringu.

Do rozpiski dodano także kolejną walkę doświadczonego Arkadiusza Jędraczki, który będzie szukał zwycięstwa w swojej karierze w walce z Wojciechem Balejko. W formule K-1 zobaczymy także Dariusza Rzepińskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.