UFN 94: NOWE ZESTAWIENIA W KARCIE WALK

Nowe pojedynki zostały dopisane do karty walk gali UFC Fight Night 94, która w połowie września odbędzie się w Teksasie.

Antonio Carlos Junior vs Leonardo Guimares (UFC Fight Night 94) - Antonio po drugim zwycięstwie w UFC z Eddie Gordonem przed czasem, ma ostatnio złą passę. Walka z Kevinem Caseyem szybko skończyła się decyzją NC, a pojedynek z Danielem Kellym przegrał w trzeciej odsłonie, po uderzeniach. "Leleco" po ostatniej porażce w karierze zaliczył kolejne sześć wygranych z rzędu. Guimares zapewnił sobie kontrakt, głównie na gali Imortal FC 1, pokonując po niejednogłośnej decyzji sędziów byłego zawodnika UFC Richardsona Moreire. W ostatniej walce Guimares zadebiutował w UFC, po jednogłośnej decyzji sędziów przegrywając z Anthony Smithem.

Chris Wade vs Islam Makhachev (UFC Fight Night 94) - Amerykanin zaczął świetnie, od czterech zwycięstw w UFC. W tym roku Wade poddał pod koniec pierwszej rundy ściągniętego w zastępstwie Mehdi Maghdada, a w Holandii przegrał na punkty z Rustamem Khabilovem. Rosjanin w UFC zaczął od poddania w drugiej rundzie na UFC 187 doświadczonego Leo Kuntza. W ostatniej walce Islam przegrał w niecałe dwie minuty z Adriano Martinsem, a na koniec wpadł na dopingu i jego walkę z Drewem Doberem odwołano oraz go zawieszono.

Dustin Poirier vs Michael Johnson (UFC Fight Night 94) - "The Diamond" po pamiętnej porażce z Conorem McGregorem ma dużą serię czterech zwycięstw z rzędu. W tym roku zawodnik z klubu American Top Team pewnie na punkty pokonał Joe Duffy i w pierwszej odsłonie skończył uderzeniami Bobby Greena. "The Menace" będzie chciał przerwać złą passę, kiedy to po kontrowersyjnej niejednogłośnej decyzji sędziów przegrał z Beneilem Dariushem, a następnie po wojnie pewnie przegrał z Nate Diazem.

Evan Dunham vs Abel Trujillo (UFC Fight Night 94) - Poprzedni rok dla Evana był bardzo udany, bo odnotował trzy zwycięstwa, pewnie po jednogłośnych decyzjach sędziów pokonując Rodrigo Damma, Rossa Pearsona oraz Joe Lauzona. "Killa" po ostatniej porażce wygląda również świetnie, pokazał to szybko poddając Tima Smisa i po dyskwalifikacji Gleisona Tibau oraz po decyzji sędziów Jordana Rinaldi.

Sam Sicilia vs Gabriel Benitez (UFC Fight Night 94) - Sam w poprzednim roku dobrze zaczął kończąc w pierwszej rundzie Akire Corassani i pewnie na punkty pokonując Yaotzina Meze. W ostatniej walce Sicilia został zastopowany uderzeniami, w niecałe dwie minuty przez Doo Ho Choia. Meksykanin po dobrym zaprezentowaniu się w programie TUF Latina American Season 1, podpisał kontrakt z największą federacją na świecie. Gabriel w dwóch pierwszych walkach poddał w trzeciej rundzie Humberto Browna, a na punkty pokonał Claya Collarda. W ostatnim pojedynku Benitez na początku pierwszej rundy przegrał w kolejnej walce przed swoją publicznością z Andre Fili.

Manny Gamburyan vs Alejandro Perez (UFC Fight Night 94) - Armen przez ostatnie prawie trzy lata stoczył trzy walki. Wtedy Manny poddał 4 sekundy przed końcem drugiej rundy Cody Gibsona i po jednogłośnej decyzji sędziów zwyciężył w starciu z Scottem Jorgensenem. W ostatnim starciu Gamburyan po 47 sekundach przegrał z Johnem Dodsonem. "El Diablito" po ostatniej porażce dobrze się prezentuje, pokonał po kontuzji Scotta Jorgensena, a na koniec poddał pod koniec pierwszej rundzie Iana Entwistle w Chorwacji.

Joey Gomez vs Jose Alberto Quinones (UFC Fight Night 94) - "KO King" po sześciu zwycięstwach w karierze dostał szansę walki w największej lidze świata. Zasłużył na to, wszystkie walki kończąc w pierwszej rundzie, pokonując oponentów po uderzeniach. Gomez walczył na takich galach jak Reality Fighting czy East Coast FC. W ostatniej walce zadebiutował w UFC, odnotowując pierwszą porażkę w karierze, pod koniec drugiej rundy po uderzeniach z Robem Fontem. Jose po dobrych występach w reality show TUF Latin American Season 1 podpisał kontrakt z UFC. Alberto w debiucie pewnie na punkty przegrał z Alejandro Perezem, a w ostatniej walce poddał w pierwszej odsłonie Leonardo Moralesa.

Chas Skelly vs Maximo Blanco (UFC Fight Night 94) - Chas po nieudanym debiucie miał świetną passę czterech zwycięstw z rzędu, kończył przed czasem Toma Niinimaki, Jima Alersa oraz Edimilsona Souze, a na punkty pokonał Seana Seriano. W ostatnim pojedynku Chas przegrał pewnie na punkty z Darrenem Elkinsem. Maximo był bliski zwolnienia, jednak się odrodził, pokonując po jednogłośnych decyzjach sędziów Andy Ogle i Daniela Hookera, a po 16 sekundach nokautując Mike De La Torre. Blanco ostatnio na UFC Fight Night 81 został poddany w pierwszej rundzie przez Luke Sandersa.

Uriah Hall vs Derek Brunson (UFC Fight Night 94) - Fighter z Jamajki poprzedni rok miał intensywny, stoczył aż pięć walk, trzy razy wychodził zwycięsko. Ostatnio Hall zaskoczył wszystkich, na początku drugiej rundy kończąc Gegarda Mousasi, a następnie przegrywając pewnie na punkty z Robertem Whittakerem. W tym roku Uriah nie ma szczęścia, bo już mu w ostatniej chwili wypadła duża walka i spełnienie marzeń, czyli starcie z Andersonem Silvą na stadionie w Brazylii. Amerykanin po ostatniej porażce radzi sobie świetnie, nie tak dawno skończył po 36 sekundach Eda Hermana i także w pierwszej odsłonie Sama Alveya. W tym roku Brunson ponownie w pierwszej rundzie pokonał Roana Carneiro.

Augusto Montano vs Belal Muhammad (UFC Fight Night 94) - Meksykanin zadebiutował w roku 2014, pod koniec pierwszej rundy kończąc przed czasem Chrisa Heatherly, a w następnej walce przegrał na punkty po nudnej walce z Cathalem Pendredem. Po tym Augusto wpadł na dopingu i czekało go zawieszenie, jednak teraz już do tej gali mu się one kończy. Belal znany był jako mistrz federacji Titan FC, a do UFC został ściągnięty jako zastępstwo, mimo to dał dobrą walkę, lecz przegrał na punkty z Alanem Joubanem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.