UFN 93: NOWE ZESTAWIENIA W KARCIE WALK

Nowe pojedynki zostały dopisane do karty walk gali UFC Fight Night 93, która na początku września odbędzie się w Hamburgu.

Michelle Waterson vs Aisling Daly (UFC Fight Night 93) - "The Karate Hottie" była mistrzynią Invicta FC. Po starcie tytułu w walce z Hericą Tiburcio, przeszła do największej federacji na świecie. Waterson na TUF 21 Finale poddała w trzeciej odsłonie Angele Magane. Zawodniczka w Irlandii zadebiutowała w roku 2014, poddając pod koniec pierwszej rundy Alex Chambers. W następnym roku Daly przegrała na punkty z Randą Markos, a na koniec, w swoim kraju po jednogłośnej decyzji sędziów pokonała Ericke Almeide.

Germaine de Randamie vs Ashlee Evans-Smith (UFC Fight Night 93) - Zawodniczka z Holandii ostatnio pokazuje się ze świetnej strony, wykazując po raz kolejny swoją mocną stójkę. Germaine w ostatnich walkach uderzeniami skończyła Larisse Pacheco oraz Anne Elmose. Ashlee po trzech wygranych w karierze trafiła do największej federacji na świecie, w debiucie przegrywając pierwszą walkę sekundę przed końcem pierwszej rundy z Raquel Pennington. W ostatniej walce Evans na gali UFC Fight Night 83 pokonała po niejednogłośnej decyzji sędziów Marion Reneau.

Leandro Issa vs Taylor Lapilus (UFC Fight Night 93) - Brazylijczyk po kolejnych zwycięstwach w federacji One FC zadebiutował w największej federacji na świecie, pod koniec drugiej rundy przegrywając przez poddanie z Russellem Doane. Kolejne walki Issy w tym roku to zwycięstwa przez poddanie z Tuerxunem Jumabieke oraz Yutą Sasaki. Ostatnia walka Leandro to starcie na UFC 190, przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów z Iuri Alcantarą. Francuz zaczął dobrze od dwóch zwycięstw w UFC, zaczynając od zwycięstwa w Polsce, na punkty z Rockym Lee oraz w Niemczech kończąc uderzeniami Yute Sasaki. W ostatniej walce Lapilus odnotował pierwszą porażkę w największej federacji na świecie, pewnie na punkty przegrywając z Erikiem Perezem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.