WAKACJE Z KPW

Już w najbliższy poniedziałek (1 sierpnia) rozpoczynają się wakacje z pro wrestlingiem, czyli propozycja Kombat Pro Wrestling na spędzenie aktywnie czasu w ringu i jego okolicach.

Intensywny obóz wrestlingowy KPW to najlepsza szansa na postawienie pierwszych kroków w zawodowym ringu. Pod okiem doświadczonych trenerów można sprawdzić swoje umiejętności, ciężko pracować, a także doskonale się bawić.

2 tygodnie spędzone w Trójmieście na poznawaniu tajników tej dynamicznie rozwijającej się dyscypliny to jedno, ale jeśli ktoś chce poczuć magię pro wrestlingu nie ryzykując siniaków może to zrobić w ramach gali KPW Godzina Zero. Jest to najważniejsza gala federacji w roku, poniekąd zamykająca sezon. W walce o pas mistrzowski zmierzą się najlepsi polscy zawodnicy (jednocześnie trenerzy w Szkole Wrestlingu KPW) - Kamil Aleksander i Piękny Kawaler.

Więcej informacji na temat wydarzeń KPW znajdziecie na oficjalnej stronie federacji: http://kpwrestling.pl/ oraz na facebooku: https://www.facebook.com/kpwrestling/

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.