ACB 47: MARCIN LASOTA W ROZPISCE

Mamy dla was dobrą wiadomość! 22 października w samej stolicy Rosji, odbędzie się gala Absolute Championship Berkut 47! Co najważniejsze, w rozpisce zobaczymy naszego reprezentanta, Marcina Lasotę, który poprzez swoje wystąpienie, będzie chciał zamazać złe wrażenie, które pozostawił po pierwszych dwóch walkach w federacji. Przed zawodnikiem z Łodzi stoi naprawdę trudne zadanie, bowiem na drodze do zwycięstwa stanie mu doświadczony Ruslan Abiltarov.

Lasota po szczęśliwym powrocie po pierwszej porażce w karierze, podpisał kontrakt ze znaną organizacją ACB. W debiutanckiej walce, zawodnik niespodziewanie i przede wszystkim bardzo szybko, bo po niecałych dwóch minutach, (po kopnięciu w wątrobę) został pokonany przez Issaca Pimentela. Niestety, również w ostatniej walce, po pierwszej dobrze zapowiadającej pojedynek rundzie, został zdeklasowany przez utalentowanego i niepokonanego Askara Askarova.

Abilatarov na swoim koncie ma dziewiętnaście zwycięstw, siedem porażek oraz jeden zremisowany pojedynek. "The Predator" rozpoczął swoje starty w federacji od trzech ważnych zwycięstw, jednak aktualnie jego walka uległa znacznemu pogorszeniu. Ruslan bowiem w ostatnich dwóch walkach przegrał przed czasem z Velimuradem Alkhasovem oraz wspomnianym wyżej rywalem Polaka, Askarem Askarovem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.