UFN 98: RAFAEL DOS ANJOS vs TONY FERGUSON

Mamy dla was oficjalnie potwierdzoną wiadomość - 5 listopada w Meksyku, dojdzie do gali UFC Fight Night 98! W walce wieczoru będziemy mogli zobaczyć naprawdę ciekawe starcie w kategorii lekkiej, podczas którego być może wyłoni się kolejny pretendent do tytułu mistrza federacji. W tym wyjątkowym pojedynku ujrzymy byłego mistrza Rafaela Dos Anjosa, mierzącego się z Tony'm Fergusonem. Jesteśmy przekonani, że bójka tej pary zagwarantuje nam mnóstwo emocji.

Brazylijczyk bowiem w poprzednim roku zdobył tytuł mistrza, bezproblemowo pokonując na punkty Anthony'ego Pettisa. Dodatkowo w tym roku obronił po raz pierwszy tytuł, pokonując (w pierwszej rundzie) w rewanżu Donalda Cerrone. Niestety bieżący rok przyniósł zawodnikowi również niespodziewaną porażkę, kiedy to na gali UFC Fight Night 90 ''RDA'' przegrał pojedynek z zapaśnikiem, Eddiem Alvarezem.

"El Cucuy" wciąż utrzymuje swoją dobrą passę, ośmiu zwycięstw z rzędu. Kolejny start także przybliża go do upragnionej walki o tytuł mistrza. W tym roku Ferguson stoczył tylko jedną walkę, kiedy to w szaleńczym pojedynku zapewnił pierwszą porażkę w karierze Landona Vannata. Wcześniej Tony miał dwukrotnie spotkać się w klatce z niepokonanym dotąd Khabibem Nurmagomedovem, ponieważ z listy walk wypadł najpierw Rosjanin, a następnie on sam.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.