ONE CHAMPIONSHIP: MARCIN PRACHNIO W ROZPISCE

Mamy dla was naprawdę ciekawe wiadomości! Już niebawem, bo 27 sierpnia w Indonezji, odbędzie się kolejna gala One Championship. W karcie walk ujrzymy między innymi naszego reprezentanta Marcina Prachnio, który w federacji stoczy już trzecią bójkę. Walka w największej azjatyckiej federacji będzie dla Polaka bardzo ważna, bo zwycięstwo nad najbliższym rywalem Jakem Butlerem przybliżyłoby go do walki o tytuł mistrza.

Prachnio w tym roku zadebiutował w federacji pokonując w efektowny sposób, powracającego po dłuższej przerwie Alexandre (jak się odmienia?) Machado. Ostatnia walka Marcina miała miejsce w Tajlandii, gdzie po bardzo długiej i ciężkiej walce, wygrał niejednogłośną decyzją sędziów z Leandro Ataidesem. Amerykanin w poprzednim roku stoczył tylko jedną walkę, pokonując na punkty Cristiano Kaminishiego. W tym natomiast Butler potwierdził swoje doświadczenie w walce, gdy pod koniec pierwszej rundy "powalił na łopatki" Tatsuye Mizuno.

W walce wieczoru tej gali zobaczymy kolejny start doświadczonego Luisa Santosa, który podejmie również mocno bijącego Igora Svirida.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.