SZPILKA: 'GŁÓWKA' TWORZY HISTORIĘ

Po powrocie z wakacji, Artur Szpilka (20-2, 15 KO) udzielił obszernego wywiadu, w którym wypowiedział się głównie na temat swojego powrotu na ring. Czołowy polski ’ciężki’ skomentował także szanse Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) w najbliższej obronie pasa WBO z Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO). 

-Teraz czeka mnie wracanie do formy fizycznej i wydolnościowej. Chciałbym stoczyć dobrą walkę pod koniec roku, ale zobaczymy, co przyniesie przyszłość. W większości to mój promotor decyduje z kim i kiedy się zmierzę. Ufam mu w stu procentach. Ja chciałbym zawalczyć z Ericiem Moliną, może być też Dillian Whyte, Malik Scott, Lucas Browne. - wypowiedział się Szpilka, zapytany o najbliższą przyszłość. 

Były pretendent do tytułu mistrza świata WBC wagi ciężkiej skomentował również szanse swojego przyjaciela, Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) we wrześniowej walce z Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO).

-’Główka’ tworzy historię. Ma niesamowitą szansę. Nie ukrywajmy, czeka go ciężkie zadanie. Usyk może być dla niego bardzo niewygodnym zawodnikiem, ponieważ bije bardzo dobrze technicznie. Głowacki też dobrze obniża się na nogach. Liczę na dobrą walkę i mądry boks ’Główki’. To jest boks, waga cruiser, zobaczymy, co pokaże najbliższa walka. Życzę mu jak najlepiej, ponieważ na to zasługuje. Cały czas pokazuje, że nie osiadł na laurach, nawet pomimo zdobycia tytułu mistrza świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.