FEN 13: TRENING MEDIALNY

W czwartkowe popołudnie odbył się oficjalny media trening przed galą MMA i K-1 FEN 13 Summer Edition. Kibice w gdyńskim Centrum Riviera i widzowie transmisji na żywo na stronie Fight Exclusive Night mogli przekonać się, w jakiej formie są bohaterowie najważniejszych pojedynków w karcie walk sobotnich zawodów.

Próbkę swoich umiejętności dało dziesięciu zawodników, którzy wystąpią na gali w Gdynia Arena. Jako pierwsza licznie zgromadzonej publiczności zaprezentowała się Róża Gumienna, jedna z najlepszych zawodniczek kickboxingu w Europie i największa kobieca gwiazda organizacji FEN. Później na scenie pojawili się Michał Wlazło i Marcin Gułaś oraz Arkadiusz Wrzosek i Kryspin Kalski, których zobaczymy w bardzo ciekawych pojedynkach wagi  ciężkiej – pierwsi stoczą walkę w formule MMA, drugich czeka starcie na zasadach K-1.

Fani zobaczyli także sporo efektownych ciosów i kopnięć w wykonaniu Jacka Krefta i Mariana Ziółkowskiego, dwóch młodych, bardzo utalentowanych fighterów MMA, którzy na gali FEN 13 będą ze sobą walczyć już po raz trzeci, oraz kickboksera Artura Bizewskiego, który będzie bić się z nieobecnym na media treningu Marcinem Szrederem.  Z największym zainteresowaniem kibice i dziennikarze obserwowali jednak Piotra Hallmanna i Kamila Łebkowskiego, czołowych polskich zawodników MMA kategorii piórkowej, którzy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali FEN 13 Summer Edition.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.