FEN 14: PIERWSZE NAZWISKA

Roman Szymański w pierwszej obronie pasa mistrza FEN, a także Paweł Hadaś, Tyberiusz Kowalczyk, Akop Szostak, Tomasz Sarara i Paweł Biszczak – oto nazwiska pierwszych uczestników gali FEN 14, która 15 października odbędzie się w katowickim Spodku.

W studiu telewizji Polsat przed rozpoczęciem transmisji na żywo z gali FEN 13 Summer Edition nazwiska pierwszych bohaterów jesiennej imprezy Fight Exclusive Night ogłosił prezes Paweł Jóźwiak. 15 października w Spodku po raz pierwszy do obrony pasa mistrza wagi lekkiej, zdobytego po fantastycznym 5-rundowym pojedynku z uczestnikiem dzisiejszej gali Marianem Ziółkowskim, stanie Roman Szymański. Oprócz nich tego wieczora w klatkoringu FEN na zasadach MMA walczyć będą Paweł Hadaś, Tyberiusz Kowalczyk i Akop Szostak.

O pasy mistrzowskie na gali FEN 14 bić się będą również kickbokserskie gwiazdy federacji FEN – Tomasz Sarara i Paweł Biszczak. Przypomnijmy, że drugi z tych zawodników do walki o tytuł miał stanąć już wiosną na gali FEN 12 Go For It we Wrocławiu, ale wówczas szansy zdobycia pasa pozbawiła go poważna choroba.

Nazwiska rywali już anonsowanych zawodników oraz pozostałych uczestników gali FEN 14 będą ogłoszone w najbliższym czasie. Wkrótce także ruszy sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.