OC: PASTERNAK POZNAŁ KOLEJNEGO RYWALA

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2016-09-04

Siódmego października w Birmie, na gali One Championship swoją trzecią walkę w federacji odnotuje nasz reprezentant Michał Pasternak, który zmierzy się z doświadczonym Aungiem La N Sangiem.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego w roku 2014 udanie zadebiutował w największej federacji w Azji, na 24 edycji pokonując po jednogłośnej decyzji sędziów doświadczonego Rafaela Silve. Po tej walce nasz reprezentant wyszedł z poważną kontuzją, była potrzebna długa przerwa. Pasternak w tym roku wrócił i dostał walkę o tytuł na gali w Singapurze, jednak już w pierwszej odsłonie poddał go legendarny Roger Gracie.

Zawodnik publiczności w swoim dorobku ma osiemnaście zwycięstw oraz dziewięć porażek, ani jednej walki nie wygrał po całym dystansie. W swoim dorobku Aung ma walki z Costasem Philippou oraz Uriahem Hallem, którzy znani są z pojedynków w UFC. Obie te walki jednak przegrał przed czasem. W tym roku Nsang wrócił po dwóch latach przerwy i zaliczył ważne dwa zwycięstwa. W tych pojedynkach zachwycił publiczność poddając Mohameda Ali oraz Alexeya Butorina, tym samym zapewniając mu pierwszą porażkę w rekordzie.