LFN 3: OŚWIADCZENIE W SPRAWIE RÓŻY GUMIENNEJ

Dziesiątego września odbędzie się już trzecia odsłona Ladies Fight Night, na której wysoko w rozpisce mieliśmy zobaczyć jedną z najlepszych zawodniczek K-1 w naszym kraju, jaką jest Róża Gumienna. Teraz mamy jednak informacje, że ta nie wystąpi na gali, ponieważ nie otrzymała akceptacji organizacji FEN. Trzeba dodać jedno, federacja Ladies Fight Night nie ma szczęścia co do występu Róży na ich galach, bo przecież z poprzedniej edycji wykluczyła ją kontuzja.

Teraz w całej sprawie zabrał głos prezes organizacji FEN Paweł Jóźwiak:

    W nawiązaniu do ostatnich informacji i oświadczeń różnych podmiotów i medialnych informacji organizacja Fight Exclusive Night informuje, iż zawodnicy posiadający ważne kontrakty są zobowiązani przede wszystkim do walk dla naszej organizacji i naszą suwerenną decyzją jest wyrażenie zgody na walkę dla innych podmiotów lub brak takiej zgody egzekwowany na podstawie kontraktu. Zarówno zawodnicy jak i organizacje chcące skorzystać z opcji występu lub skorzystania z zawodnika poza naszą areną, winny pisemnie zwrócić się o taką zgodę.

    W każdym przypadku będziemy skutecznie egzekwować kontrakty, które dobrowolnie podpisali zawodnicy i chcieli się związać z naszą organizacją. Kontrakty są świętą rzeczą i zabezpieczają obie strony. Nadmieniamy, iż posiadamy ważne kontrakty z takimi zawodniczkami jak: Róża Gumienna, Judyta Niepogoda, Iwona Nieroda, Patrycja Krawczyk, Kamila Bałanda czy Monika Porażyńska.

    Organizacja ponosi koszty promocji zawodnika i dyscypliny, którą reprezentuje. To dzięki FEN większość zawodników uzyskała możliwość szerszej promocji, zyskując tym samym na wartości marketingowej. Rozumiemy, iż inne podmioty zamierzają na tym korzystać, ale dla nas ważny jest rozwój naszej marki a nie wzmacnianie innych organizacji, szczególnie tych agresywnie działających na rynku.

    W pojawiającym się medialnych doniesieniach przypadku Róży Gumiennej, nic nam nie wiadomo o jakimkolwiek sfinansowaniu leczenia zawodniczki przez inną organizację i wzajemnej rekompensacie. Pierwotnie byliśmy skłonni nie oponować przeciw jej występom dla jednej z organizacji, ale z powodów mało etycznego działania tejże uznaliśmy, iż takiej zgody nie damy. To zamyka pole do dalszej dyskusji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.