SUPERIOR FC 15: RAFAŁ LEWOŃ W ROZPISCE

Mocno bijący Rafał Lewoń ma zaplanowaną kolejną walkę. Tym razem zawalczy on dwudziestego dziewiątego października za granicą, na gali Superior FC 15, gdzie zmierzy się z Musą Jangubaevem.

'Kaszana' w poprzednim roku stoczył cztery walki, błyskawicznie poddając Michała Golasińskiego na FEN 8 oraz Krzysztofa Pietraszka na MMA Fight Night 3. W dwóch innych walkach Lewoń musiał uznać wyższość po decyzji sędziów Abu Azaitara oraz niespodziewanie Daniela Skibińskiego. W tym roku Rafał wystąpił na gali Extreme Fight Cage 4/PLMMA 68 w Łomży, po męczącym pojedynku pokonał przed czasem Mateusza Zawadzkiego.

Musa w swoim dorobku ma jedenaście zwycięstw oraz pięć porażek, gdy triumfował, tylko cztery razy stawał do decyzji sędziów, pozostałe walki kończył przed czasem. Jangubaev może być dobrze znany naszym kibicom z roku 2014, kiedy to szybko przegrał z Marcinem Bandlem. Ostatnio Rosjanin miał złą passę, przegrał z solidnym Rubenem Crawfordem, jednak wszedł już na tor zwycięstw, szybko pokonując zawodnika z Węgier.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.