RIZIN FF: SZYMON BAJOR W TURNIEJU

Dwudziestego piątego września w Japonii na gali Rizin FF, w turnieju open weight zobaczymy naszego reprezentanta Szymona Bajora, który zmierzy się z Teodorasem Aukstuolisem.

Szymon zadebiutował w KSW w roku 2014, na 28 edycji po niespełna dwóch minutach pokonując Kamila Walusia. Kolejna walka to porażka na punkty z Michałem Włodarkiem, jednak w tym pojedynku pokazał się z dobrej strony. Ostatnio Bajor toczy mniej pojedynków, jednak w tym roku planuje dwa. Zawodnik z Spartakusa Rzeszów na KSW 34 stoczył ostatnią walkę, po trudnym pojedynku ostatecznie pokonując na punkty Jędrzeja Maćkowiaka, dodatkowo zapewniając mu pierwszą porażkę w karierze.

Litwin ma za sobą już dwie walki z Biało-Czerwonymi, pokonał ich w pierwszych rundach, tak było w przypadku Tomasza Kloca oraz Krzysztofa Pietraszka. Teodoras wrócił po trzech latach przerwy i po dwóch pewnych zwycięstwach dostał szansę pokazania się w turnieju. Aukstuolis potwierdził swój talent, w pierwszej rundzie turnieju nokautując Bruno Capelozze, a w następnym pojedynku przegrywając na punkty z weteranem Bellatora Muhammedem Lawalem. W tym roku ten zawodnik stoczył jedną walkę w Japonii, po jednogłośnej decyzji sędziów pokonując Jaideepa Singha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.