LFN 4: ZAPLANOWANE NA 17. GRUDNIA

Jedyna federacja mieszanych sportów walki w Europie tylko dla kobiet z sukcesem zadebiutowała w Warszawie. W sobotę odbyła się gala Ladies Fight Night 'The FeMMAgeddon'. Nowa Hala EXPO XXI Warszawa była wypełniona fanami sportów walki i gośćmi specjalnymi.

Podczas sobotniej gali Ladies Fight Night odbyło się aż 11 pojedynków z udziałem obiecująco zapowiadających się polskich i zagranicznych zawodniczek MMA i K1. Finałowa walka odbyła się w formule Muay Thai. Zwyciężyła Judyta Niepogoda, Mistrzyni Świata Muay Thai WMF. Triumfowały też dwie inne zawodniczki, którym udział w gali próbował zablokować FEN: Patrycja Krawczyk i Monika Porożyńska.

Organizatorzy Ladies Fight Night już zapowiadają kolejną galę w rocznicę federacji, 17 grudnia tego roku.

- Chcemy, żeby nasze gale były przyjemne dla oka. Stąd nie tylko widowiskowe walki, ale również pokaz mody, koncerty i goście specjalni na wydarzeniu. Chcemy rozwijać organizację i promować kobiece sporty walki. Uważamy, że to jest słuszny kierunek i cieszymy się, że ostatnie wydarzenie w Warszawie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem – mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

Halę EXPO wypełnili kibice sportów walki i plejada gości specjalnych. Na trybunach zasiedli m.in. Marcin „Różal” Rózalski, Artur Sowiński, Paweł Pawlak czy Marcin Wrzosek. Galę poprowadził prezenter radiowy Krzysztof „Jankes” Jankowski oraz komentator sportowy i były zawodnik MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Pojedynkom kobiet w klatkoringu przyglądała się też Zofia Klepacka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz bokser Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Na różowym dywanie Ladies Fight Night pojawili się nie tylko sportowcy. Wśród gości specjalnych gali LFN „The FeMMAgeddon” był m.in. odtwórca głównej roli w filmie „Pitbull: Nowe porządki” Piotr Stramowski z partnerką Katarzyną Warnke oraz modelki Ola Ciupa i Paulina Tumala.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.