ACB 46: NOWE POJEDYNKI W KARCIE WALK

Nowe walki zostały dopisane do karty walk gali ACB 46, która odbędzie się dwudziestego czwartego września w Olsztynie.

W jednej z głównych walk tej gali zobaczymy zapowiadanego Sylwestra Borysa, który zmierzy się z doświadczonym Charlesem Andrade. 'Borsuk' po ostatniej porażce zaczął poprzedni rok od dwóch walk dla organizacji Xcage, wtedy na punkty pokonał Kamila Roszaka, a w pierwszej rundzie poddał Krzysztofa Pietraszka. Pod koniec roku w grudniu na Kaiser Fight Night, w walce wieczoru Borys poddał w trzeciej rundzie Aleksandra Boyko. W tym roku Sylwester zadebiutował na gali Absolute Championship Berkut 33, poddając w trzeciej odsłonie Batyrkhana Gosenova. Brazylijczyk znany w naszym kraju jest z roku 2014, kiedy to na KSW 27 przegrał szybko z Tomaszem Narkunem. Ostatnio Andrade miał serię siedmiu porażek z rzędu, jednak robił co mógł. Przegrywał z takimi zawodnikami jak Luke Barnatt, Vyacheslav Vasilevsky czy Jonas Bilstein. W ostatnim pojedynku Charles przełamał się na ACB 43, niespodziewanie w drugiej rundzie uderzeniami pokonał Ramisa Teregulova.

Kolejny reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn Adam Kowalski poznał rywala, będzie nim Pavol Langer. Adam w poprzednim roku zaliczył porażkę po uderzeniach z obecnym zawodnikiem UFC Alessio Di Chricio. Po tym pojedynku Kowalski udanie wrócił na Arenie Berserkerów 8, pokonując po jednogłośnej decyzji sędziów Adama Wiśniewskiego. Słowak zadebiutował w roku 2013, przegrywając z dobrze znanym w naszym kraju Rudolfem Krizem. Następnie miał przerwę i wrócił po dwóch latach w roku 2015. Wtedy zaliczył w swoim kraju dwie wygrane przed czasem. Następnie przed własną publicznością przegrał w pierwszej rundzie z utalentowanym Donaldem Njataha Nya. W tym roku Pavol szybko wygrał na gali Victory Fighting Championship League 1 w Czechach i przegrał na Słowacji z Janem Gottvaldem.

To nie koniec, w kategorii koguciej Mateusz Juszczak zmierzy się z Khuseinem Sheikhaevem. Mateusz zadebiutował w roku 2011 i zwyciężył z Sebastianem Milczarkiem, a kolejną walkę stoczył dopiero po trzech latach. W roku 2014 doznał on porażki na punkty z Damianem Szmigielskim oraz szybko wygrał z Kamilem Doercksem na Wieczorze Gladiatorów 4. W ostatniej walce Juszczak wystąpił na Slugfest 3, po uderzeniach w drugiej odsłonie przegrał z Rafałem Czechowskim. Rosjanin zadebiutował w tym roku, na gali ACB 34 poddając w pierwszej rundzie Artema Simoniana. Na koniec na gali Road To M-1 poddał w drugiej odsłonie Zakira Yandieva.

Niestety Gracjan Szadziński nie należy do szczęściarzy, bo dzień przed podpisaniem kontraktu doznał kontuzji i jego walka z Viskhanem Magomedovem została odwołana. Miejmy nadzieje, że zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego szybko wróci do zdrowia, ponieważ niedawno miał także długą przerwę związaną z urazem.

Z karty walk nie tylko Gracjan Sadziński wypadł z powodu kontuzji, lecz także Paweł Kiełek, który niestety nie stoczy walki przed własną publicznością.

W rozpisce pojawi się zawodnik publiczności Paweł Gołębiewski, zmierzy się on z Daudem Shaikhaevem. Paweł zadebiutował w poprzednim roku na gali Thunderstrike Fight League 7, przegrywając w drugiej rundzie po kontuzji w starciu z Pawłem Obrzutem. Rosjanin w debiucie doznał jedynej porażki, potem było już tylko lepiej. Zaczęło się od startu na M-1 Challenge 51, gdy szybko poddał rodaka. Kolejny rok to tylko jedna walka przed własną publicznością, którą także szybko skończył, tym razem po uderzeniach. W bieżącym roku Daud zadebiutował w ACB, na 34 edycji poddając pod koniec drugiej rundy Ivana Volodicheva.

Do rozpiski dodano także walkę Sławomira Szczepańskiego z Ahmedem Kukaevem. Sławek zadebiutował w poprzednim roku na gali Dark Warriors 2, poddając szybko Jarosłwa Korniluka, a następnie na PLMMA 59 pewnie wypunktował Anzora Khucheeva. Szczepański w kolejnych walkach doznał trzech porażek, zaczęło się od przegranej po 49 sekundach z Dawidem Pancerzem. Kolejne dwie walki nastąpiły w tym roku, kiedy pod koniec pierwszej rundy poddał go Dawid Żywica, a w Rumunii na gali RXF 22 po 56 sekundach zastopował go zawodnik publiczności Ioan Vranceanu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.