WSOF 34: NOWE POJEDYNKI W KARCIE WALK

Dwunastego listopada w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Kolorado, odbędzie się gala WSOF 34, a teraz do rozpiski dodano dwa nowe zestawienia.

W wadze półśredniej zobaczymy kolejną walkę w federacji Yushina Okami, który zmierzy się z Paulem Bradleyem. Japończyk po ostatnich porażkach wrócił do walk w swoim kraju, kiedy to wystąpił na gali Deep, gdzie zastopował w rewanżu dopiero w drugiej rundzie Ryute Sakuraia. W ostatniej walce Okami wystąpił na gali Pancrase 279, poddał w pierwszej odsłonie Shingo Suzuki. Amerykanin w swoim dorobku ma także walki w największej federacji na świecie. Ostatnio widzieliśmy go w federacji Bellator, jednak walczył nie za często, bo przez ostatnie prawie dwa lata stoczył dwie walki. Zaczął od NC w starciu z Chrisem Honeycuttem, a na koniec doszło do rewanżu, po 40 sekundach zapewnił mu pierwszą porażkę w karierze.

W kategorii ciężkiej Josh Copeland podejmie byłego mistrza federacji Smealinho Rame. Amerykanin po porażce w Rosji wrócił na tor zwycięstw, debiutując w federacji WSOF na ich 29 edycji. Pokonał po jednogłośnej decyzji sędziów Mike'a Hayesa. W ostatnim pojedynku Copeland zawalczył o tytuł i przegrał po 5 rundach pewną decyzją sędziów z Blagoiem Ivanovem. Kanadyjczyk po dwóch kolejnych ważnych zwycięstwach zadebiutował w WSOF w swoim kraju, po 51 sekundach znokautował Derricka Mehmena. W poprzednim roku Rama stoczył tylko jedną walkę, także w swoim kraju, w starciu o pas został poddany w drugiej rundzie przez Blagoia Ivanova.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.